Čím se odlišujeme

Bernard je pivo, které ozdobí Vaši osobnost. A čím jste odlišnější, tím více se k Vám bude hodit. Bernard je totiž jako Vy. Neohlíží se po ostatních a vaří pivo po svém - bez pasterizace, z nejčistší vody, z vlastního sladu a kvasnic uprostřed lesem provoněné Vysočiny. Díky tomu vytváří harmonii vyvážené hořkosti, lahodné plnosti a chmelové vůně.

Bernard je oblíbeným pivem lidí, kteří si chtějí opravdu pochutnat a jdou stejně jako Bernard svou vlastní cestou. Je životním stylem, kultem...

Držíme se tradice

V pivovaru důsledně dodržujeme tradiční postupy výroby, a tak pivo BERNARD odděleně kvasí na spilce a poté zraje v ležáckých sklepích. Pomalu, tak jak to vyžaduje tradiční technologie výroby. Při teplotě 1-2 °C čeká několik týdnů až měsíců na své zákazníky.

       

Když se přiblíží jeho doba, je pivo zfiltrováno při zachování teploty 2 °C přes speciální mikrobiální filtr, na kterém dochází k zachycení všech mikroorganismů.

Pivo tak nemění svou vůni, barvu ani chuť, uchovává si všechny výživné a zdravotní hodnoty, a tudíž se k Vám dostane skutečně poctivé pivo, o které jsme se v ležáckém sklepě dlouho pečlivě starali.

 

 

         

Čím se odlišujeme?

Výroba piva

Výroba sladu

Fotogalerie

Fotogalerie