Exkurze

Děkujeme za Váš zájem o prohlídku Rodinného pivovaru BERNARD. Přijďte se na vlastní oči přesvědčit, co jsme od roku 1991 v pivovaru dokázali.

Vážení návštěvníci, z důvodu rozsáhlých rekonstrukcí, které v současné době probíhají Vám nemůžeme nabídnout kompletní prohlídku našeho pivovaru. Velmi se omlouváme a věříme, že i přes tato omezení si prohlídku Rodinného pivovaru BERNARD vychutnáte. Děkujeme za pochopení.

Rezervace:

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Chci si objednat exkurzi

Souhlasím se zpracováním osobních údajů společností Rodinný pivovar BERNARD a. s., IČO: 26031809, se sídlem 5. května 1, 39601 Humpolec jako správcem osobních údajů pro účely objednávání exkurzí v Rodinném pivovaru Bernard. Tento souhlas uděluji na období pěti let ode dne poskytnutí osobních údajů nebo ode dne udělení tohoto souhlasu. Souhlas je možné kdykoliv odvolat a to emailem, či písemně na kontaktní adrese správce.
Poučení o ochraně osobních údajů najdete zde.

 

Čas prohlídky:

Minimální počet osob na prohlídku je 10, maximálně 50 osob v jedné skupině. Počet skupin lze domluvit.

V uvedený čas budete mít možnost navštívit i naši značkovou prodejnu (otevírací doba Po - Pá 8.00 - 18.00, So 8.00 - 12.00), kde si můžete koupit nepasterizované pivo BERNARD nebo dárkové předměty.

Cena prohlídky:

V ceně prohlídky je exkurze v pivovaru s průvodcem a ochutnávka nepasterizovaného piva BERNARD. Před začátkem prohlídky, je třeba zaplatit exkurzi hotově na značkové prodejně BERNARD naproti vchodu do pivovaru.

Na prohlídku není možné vodit ani nosit zvířata!

Pro návštěvu pivovaru je třeba mít pevnější obuv!

Prosíme Vás o rezervaci exkurze minimálně 1 týden dopředu.

Fotogalerie

Facebook